Georgina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Georgina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia!

Georgina Rodriguez dukej magjepsëse në tapetin e kuq gjatë Festivalit të 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia të enjten. Ish-asistentja e shitjes, 28 vjeçe, u shfaq në një ekspozitë në eventin e mbushur me yje, teksa veshi një fustan të zi pa shpinë me një të çarë të guximshme deri në kofshë.

E dashura e Cristiano Ronaldos, 27 vjeç, zgjodhi një palë taka dhe aksesore me një gjerdan të stilit choker floriri dhe një byzylyk të trashë. Georgina kishte një gamë grimi të përsosur në bronz me buzë nude, ndërsa kishte flokët e saj brune në një topuz.

Bukuroshja postoi në Instagram më herët gjatë ditës për të ndarë një sërë fotosh duke u ngjitur në avionin e saj privat për të udhëtuar në Itali për festivalin. “Kam mbërritur në Venecia”, ka shkruar Georgina në postimin e saj.

Rodriguez, e cila është gruaja më e ndjekur e Spanjës në mediat sociale, u takua me Ronaldon, 37 vjeç, gjashtë vjet më parë ndërsa punonte si shitëse në një dyqan Gucci në Milano. Javën e kaluar, bukuroshja bëri një tatuazh të ri, vetëm disa muaj pas humbjes shkatërruese të një prej foshnjave të saj binjake.

Ish-asistentja e shitjes, 28 vjeç, dhe futbollisti, 37 vjeç, njoftuan humbjen tragjike të djalit të tyre në lindje më 18 prill, vajza e tyre Bella Esmeralda mbijetoi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE