Kjo është arsyeja pse Leonardo DiCaprio i do partneret e reja në moshë sipas psikologëve!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kjo është arsyeja pse Leonardo DiCaprio i do partneret e reja në moshë sipas psikologëve!

Leonardo DiCaprio ka qenë edhe një here në titujt kryesorë për shkak të jetës së tij kaotike të dashurisë pasi u raportua këtë javë se ai u nda nga e dashura e tij modele 25-vjeçare Camila Morrone.

Të dy ishin së bashku për shtatë vjet, por me sa duket u ndanë gjatë verës dhe vazhduan rrugët e tyre të ndara. Nuk kaloi pa u vënë re nga fansat se ndarja u njoftua vetëm disa javë pasi Camilla festoi ditëlindjen e saj të 25-të. Superylli i Hollivudit, Leo, 47 vjeç, kurrë nuk ka dalë publikisht me dikë mbi 25 vjeç.

Fansat kanë një teori prej disa vitesh se aktori ndahet me femrat në momentin që ato mbushin një çerek shekulli. Një psikologe kohët e fundit pohoi se ka një arsye të mirë pse Leonardo vazhdon të dalë me gra nën një moshë të caktuar. Emma Kenny pohoi:

Ai është në një pozicion shumë të pazakontë, i cili i lejon atij të zgjedhë me këdo që dëshiron të jetë derisa të mërzitet ose të kuptojë se partnerja e tij dëshiron të kalojë në një terren më të sigurt përmes martesës, ose duke pasur fëmijë. Mosha e grave me të cilat ai takohet dhe pika në të cilën mbarojnë marrëdhëniet e tyre duket se përkojnë me këto shenja të jetës.

Ajo gjithashtu pretendon se është për shkak se ai nuk ka ndërmend të heqë dorë nga aventurat e tij dhe nuk dëshiron të përputhet me një plan shoqëror.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE