Refuzoi të bënte botox, Sharon Stone zbulon se si u braktis nga i dashuri!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Refuzoi të bënte botox, Sharon Stone zbulon se si u braktis nga i dashuri!

Aktorja e njohur Sharon Stone ka zbuluar së fundmi se si ajo u braktis nga një i dashur i mëparshëm pasi refuzoi të bënte botox. Duke folur për ‘Vogue Arabia’, teksa pozon edhe për një foto të mrekullueshme të kopertinës, nëna e tre fëmijëve rrëfeu se ndërkohë që e ka kryer procedurën në të kaluarën, nuk i nënshtrohet më përmirësimeve kozmetike pas një goditjeje në tru thuajse fatale në vitin 2001.

Aktorja 64-vjeçare rrëfeu se qëndrimi i saj i vendosur kundër procedurave, doli kur ajo ishte në një lidhje kohët e fundit me një burrë më të ri, i cili e kishte pyetur nëse do të bënte ndonjëherë botox. Sharon u përgjigj duke u tallur:

Ndoshta do të ishte shumë mirë për egon tënde dhe timen nëse do ta bëja.

Më pas ajo zbuloi se marrëdhënia e tyre mori fund pak më vonë.

E takova edhe një herë pas kësaj dhe më pas ai nuk ishte i interesuar të më takonte më. Nëse nuk më shihni për më shumë se kaq, ju lutemi të gjeni rrugën tuaj për në dalje.

Sharon nuk tregoi se kush ishte ish-i dashuri që e la. Marrëdhënia e saj e fundit e njohur ishte me reperin RMR, 26 vjeç, me raporte që u shfaqën në qershor të vitit të kaluar se ata ishin ‘takuar për disa muaj’.

Aktorja e njohur Sharon Stone i la pak vend imagjinatës për 3.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram me një postim që ajo publikoi në llogarinë e saj. Në foto, 64-vjeçarja e nominuar për “Oscar”, ka shfrytëzuar në maksimum një ditë me diell, ndërsa ka pozuar ‘topless’ gjatë fotografimit.

Rikujtojmë se, Sharon Stone ka tronditur me deklaratën e saj të fundit. Në një rrëfim të ri ajo ka zbuluar se ka humbur nëntë fëmijë nga abortet që ka pësuar ndër vite. 64-vjeçarja, e cila është nënë e tre djemve të birësuar, këmbëngul se gratë supozohen të mendojnë se humbja e një fëmije është ‘diçka për t’u përballur vetëm dhe fshehurazi, një lloj ndjesie dështimi’. Ylli i “Basic Instinct” shtoi se kushdo që ka pësuar një abort kërkon “dhembshuri, ndjeshmëri dhe shërim”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE