Nuk do ta besoni, por Princ William këmbëngul se nuk e kishte harruar ditëlindjen e vëllait të tij Princit Harry!

vovalbania September 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk do ta besoni, por Princ William këmbëngul se nuk e kishte harruar ditëlindjen e vëllait të tij Princit Harry!

Princi Harry festoi dje ditëlindjen e tij të 38-të me gruan Meghan në një javë të vështirë. Harry dhe William janë dukur se kanë lënë mënjanë grindjen e tyre familjare ndërsa u mblodhën për të vajtuar humbjen e gjyshes së tij, Mbretëreshës.

Dyshja u panë në Mbretërinë e Bashkuar për herë të parë që nga Jubileu Platinum i monarkes së ndjerë në qershor, kur u bashkuan me William dhe Kate, Princin dhe Princeshën e Uellsit, për një shëtitje në Kështjellën Windsor gjatë fundjavës. Ata përshëndetën mijëra dashamirës që ishin mbledhur për të nderuar Mbretëreshën Elizabeth II, e cila ndërroi jetë të enjten e kaluar në moshën 96-vjeçare.

Më herët sot, në një shëtitje në Sandringham Estate, William këmbënguli para turmave se nuk e kishte harruar ditëlindjen e vëllait të tij, raporton Sun. William ishte ai që ftoi Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it në shëtitjen në Windsor në një gjest me degë ulliri për çiftin, të cilët kanë nisur jetën e tyre jashtë shtetit me fëmijët e tyre Archie dhe Lilibet.

Princi i ri i Uellsit dhe Harry u panë gjithashtu duke marshuar së bashku gjatë procesionit prekës dhe të zymtë në kryeqytet dje. Ata u bashkuan më vonë në Westminster Hall nga Kate dhe Meghan. William u tha turmave më herët se ai nuk e kishte harruar ditëlindjen e vëllait të tij, me Harry-n duke festuar privatisht me gruan e tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE