A e dini se cilat janë shenjat më të pandjeshme të Horoskopit?

vovalbania November 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A e dini se cilat janë shenjat më të pandjeshme të Horoskopit?

Nëse jeni nga ata persona që ju pëlqejnë shumë përqafimet, shprehjet e bukura, gjestet që tregojnë dashuri dhe romancë të madhe, atëherë është më mirë të shmangni personat që i përkasin një prej shenjave të mëposhtme të zodiakut.

Nuk po themi se përfaqësuesit e këtyre shenjave janë të pashpirt apo mizorë, por jo rastësisht i përkasin listës së më pak të butë.

Dashi

Të lindurit në shenjën e Dashit nuk besojnë në ndjeshmëri dhe i mbajnë gjithmonë të fshehura ndjenjat e tyre. Ata janë realistë dhe përdorin dëshirën e tyre seksuale për të krijuar kontakte në marrëdhënien e tyre. Ata besojnë se kontakti seksual është çelësi i një lidhjeje dashurie, prandaj i kushtojnë shumë peshë. Ata preferojnë të njihen si dashnorë të mirë, sesa partnerë të dashur.

Gaforrja

Dikush do të priste që ata që i përkasin kësaj shenje uji të ishin tepër të ndjeshëm dhe shprehës. Dhe në përgjithësi Gaforret mund të tregojnë emocione. Megjithatë, përvojat që i kanë lënduar, ndarjet e vështira apo ofendimet i bëjnë më të paarritshëm dhe të vështirë. Ata janë në kërkim të lidhjes emocionale, por vështirë se do të shprehin atë që ndjejnë për ta arritur atë.

Shigjetari

Aventuresk, të gjallë, me dashuri për jetën dhe gjithçka të re. Po, këta janë Shigjetarë, të cilët vështirë se do të shprehin ndjenjat e tyre, pasi besojnë se dashuria e vërtetë tregohet në veprim. Ata marrin kohën e tyre para se t’i angazhohen dikujt, ndërsa shijojnë qëndrimet e një nate dhe takimet pa asnjë lidhje në horizont. Lidhja emocionale vjen shumë më vonë për ta në marrëdhënie.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE