Plane për të zgjeruar familjen? Alketa Vejsiu i ka planet e qarta dhe na surprizoi me përgjigjen e saj!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Plane për të zgjeruar familjen? Alketa Vejsiu i ka planet e qarta dhe na surprizoi me përgjigjen e saj!

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të pëlqyera të televizionit prej shumë vitesh tanimë. Jo rrallëherë, prezantuesja bën ‘biseda online’ me ndjekësit duke zbuluar shumë detaje nga jeta e saj të cilat shpesh bëhen kryefjalë nëpër portale.

Siç ka qenë edhe më e fundit ku një prej tyre e ka pyetur nëse do të dëshironte një fëmijë të tretë dhe përgjigja e bukuroshes na tregoi shumë, madje që Alketa paska plane të qart.

Po dy binjakë më shkojnë më shumë tani. Nuk mungon as eksperienca për ti rritur në mënyrë praktike dhe sportive.

E pyetur nga një ndjekës se cilat emisione është ftuar të drejtojë, por ka refuzuar ajo ka treguar se ka refuzuar një të tillë në Itali, duke treguar qartë se kush është synimi i saj. Rikujtojmë gjithashtu se një komentues në një ‘Ask’ e ka pyetur prezantuesen se “sa herë në ditë i thotë vetes boll lekë ke lëre TV”. Dhe nuk ka mbetur pa një përgjigje ashtu si vetëm ajo di të japë. Zbuloni më shumë duke klikuar në këtë link. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE