Plas debati/ “Këtë nuk duhet ta thuash më kyrrë”, moderatorja i kthehet ashpër Sara Hoxhës

vovalbania December 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Plas debati/ “Këtë nuk duhet ta thuash më kyrrë”, moderatorja i kthehet ashpër Sara Hoxhës

Sara Hoxha dhe Luixhino erdhën mbrëmjen e djeshme erdhën me një vals nën ritmet e këngës “Më fal” nga Elvana Gjata. Dyshja morën vetëm 38 pikë nga 50 vota në total. Sara mori kritika nga anëtarët e jurisë të cilët u shprehën se ajo ishte e ftohtë dhe nuk përcolli emocion.

“Kishim vetëm 4 ditë kohë të mësonim kërcimin, të mësoja unë të aktroja…”, tha bukuroshja, e cila në këtë moment u ndërpre nga Dalina Buzi.

Plas debati në 'Top Channel'/ "Këtë nuk duhet ta

“Sara këtë nuk duhet ta thuash më kurrë se e ke bërë si justifikim. Këtë nuk duhet ta thuash më kurrë, nuk na intereson më shpirt se çdo njeri këtu do thotë kam 4 ditë kohë. Në fund ne duam të shikojmë kërcimin”, u shpreh ajo.

Plas debati në 'Top Channel'/ "Këtë nuk duhet ta

Plas debati në 'Top Channel'/ "Këtë nuk duhet ta

Plas debati në 'Top Channel'/ "Këtë nuk duhet ta

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE