“Gresën e lashë për Andin”, Stresi bën deklaratën e papritur për dy konkurrentët e Big Brother

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Gresën e lashë për Andin”, Stresi bën deklaratën e papritur për dy konkurrentët e Big Brother

Gresa Hoti dhe Arkimed Lusha i njohur si Stresi kanë qenë kryefjalë e mediave ditët e fundit për shkak të afrimitetit të tyre në “Big Brother Vip Kosova”.

Çështja vajti deri aty sa reperi e ftoi modelen në një takim romantik, për t’i thënë se kërkon ndihmën e saj për tu ribashkuar me Kejsin, ish-partneren e tij.

Mirëpo së fundmi Stresi ka lëshuar një tjetër deklaratë bombë, duke u shprehur se ai hoqi dorë nga Gresa për shkak të Andi Artanit.

“Andi po ndjen shumë për Gresën, prandaj hoqa dorë,”-është shprehu Stresi në një bisedë me Getinjon.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41930 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE