Befason Harry, zbulon të fshehtat e martesës së Kate Middleton dhe William: Unë jam djali i Dianës dhe pritej që të…

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Befason Harry, zbulon të fshehtat e martesës së Kate Middleton dhe William: Unë jam djali i Dianës dhe pritej që të…

Princi Harry dhe Meghan Markle u martuan në maj 2018 me mbi 115,000 njerëz që vërshuan rrugëve për të kapur një moment nga kjo ngjarje. Megjithatë, kjo nuk ishte diçka që Harry donte vërtet.

Në dokumentarin e tij dhe të Meghan në Netflix “Harry dhe Meghan”, Princi Harry foli për ndjenjat e tij për martesën dhe ishte plotësisht i sinqertë.

”Kishte një pritje. Unë jam djali i Dianës dhe pritej që të bënim një dasmë publike”, tha ai.

Megjithatë, Harry përmendi në dokumentarin e Netflix dasmën e vëllait të tij, Princit William dhe Kate Middleton, e cila u zhvillua në vitin 2011. Sipas tij, misioni u krye me William.

Meghan Markle pranoi se nuk e kishte idenë se çfarë do të pasonte një dasmë publike dhe tha: “E dija se kur të arrinim në Kështjellën Ëindsor do të kishte shumë njerëz që prisnin, ajo që nuk e dija ishte se audienca do të ishte në të dy anët e rrugë. Unë dhe mamaja ime thamë: “Shiko gjithë këta njerëz që janë, çfarë po ndodh?”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE