Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Tiranë, një i plagosur!

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Tiranë, një i plagosur!

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në një bar kafe në Tiranë në zonën e njohur si Komuna e Parisit.

Mësohet se një person është qëlluar me armë zjarri, duke mbetur i plagosur, por ende nuk dihen identitetet dhe rrethanat e ngjarjes,.

I plagosuri është dërguar në Spitalin e Traumës, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE