LAJM I FUNDIT/ Lëkundje të fuqishme tërmeti në Tiranë

vovalbania January 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tërmet në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Një tërmet i fortë është ndjerë pak minuta më parë në Tiranë. Ende nuk dihet se sa ka qenë magnituda dhe epiqendra.

Ndërkohë që nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE