Banori i Big Brother VIP Albania rrëfen historinë më tragjike të jetës së tij: Prindërit më kanë vdekur në aksident, unë isha shofer

vovalbania February 20, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Banori i Big Brother VIP Albania rrëfen historinë më tragjike të jetës së tij: Prindërit më kanë vdekur në aksident, unë isha shofer

Tani ndau një histori shumë të dhimbshme me banorët. Ai tha se 10 vite më parë mbeti jetim, pasi prindërit e tij ndërruan jetë në një aksident rrugor.

Duke biseduar me Oltën, Armaldon dhe Dean, Tani shtoi se prindërit e tij kanë qenë pasagjerë, ndërsa ai shofer në momentin që ndodhi aksidenti tragjik.

Tani shtoi se vetëm ai mundi t’i mbijetonte aksidentit fatal, ndërsa e kujtoi ngjarjen e vitit 2013, si ngjarjen më tragjike të jetës së tij.

Ndërkohë aktori i humorit gjithashtu është shprehur se më pas është ndjerë shumë keq për kohën që nuk ka kaluar me familjen e tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32605 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE