U “akuzua” se ndau çiftin Luiz-Kiara, ja përgjigja që ka Zhaklin Lekatari

vovalbania March 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U “akuzua” se ndau çiftin Luiz-Kiara, ja përgjigja që ka Zhaklin Lekatari

Opinionistja e Big Brother Vip, Zhaklin Lekatari u ka dhënë përgjigje të gjitha reagimeve në rrjet nga fansat e Luiz Ejllit se komentet e saj për Kiara Titon dhe lidhjen e tyre bëri që çifti të ketë një krizë dhe të ndahet.

Sipas saj, Zhaklin ka dhënë opinionin që ka dhe sugjerimi është që secili të zgjedhë veten e tij në një marrëdhënie, e jo personin tjetër.

Zhaklin Lekatari: Po çfarë përgjigje do jap unë, se po dhashë për këtë do jap përgjigje dhe për shumë gjëra të tjera që më akuzojnë dhe që nuk janë të vërteta.

Dhe në jetën time të përditshme nuk ndaj çifte, kur dikush më kërkon një këshillë unë jap një këshillë, vendimi i përket personit që është në çift.

Unë i nxis njerëzit të reflektojnë në marrëdhëniet e tyre e të zgjedhin veten e tyre në vend që të zgjedhin një person tjetër, të kenë besim te vetja e tyre dhe tek projeksioni që kanë për veten e tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE