Pajtohen Luizi dhe Kiara, çifti puthje dhe përqafime pas sqarimit mes tyre

vovalbania March 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pajtohen Luizi dhe Kiara, çifti puthje dhe përqafime pas sqarimit mes tyre

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i kanë dhënë fund diskutimeve mes tyre. Ata kanë zhvilluar një diskutim në oborr vetëm për vetëm.

Në fund të bisedës, Kiara e përqafoi Luizin dhe më i dha një puthje.

Këngëtari i premtoi moderatores që nuk do e bëjë më veprimin që bëri ndaj saj për provën e javës së kaluar.

Çifti patën një ftohje në marrëdhënien e tyre, për shkak se Luizi e bllokoi atë te lavamani për të fituar provën e javës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE