Aksidenti tragjik në Greqi/ Shtohen viktimat shqiptare, humb jetën edhe një 22-vjeçare (Emri)

vovalbania March 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aksidenti tragjik në Greqi/ Shtohen viktimat shqiptare, humb jetën edhe një 22-vjeçare (Emri)

Në morgun e spitalit të Larisës,thanë se mes trupave të pajetë që ndodhen në morg, janë edhe dy trupa,të cilët deri në orët e pasdites nuk ishin kërkuar prej askujt dhe nuk ishte dhënë mostër për testin ADN.

Mësohet se njëra nga viktimat është shtetase shqiptare, 22 vjeçe, emri së cilës është Erieta Muhkli.

Me gjetjen e saj,arrin në 6 numri i shtetasve shqiptarë ose me origjinë shqiptare të vdekur në aksidentin e Larisës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47614 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE