E dini sa vjeç bën? Mira Konçi feston sot ditëlindjen, me kë “u arratis” këngëtarja në udhëtimin luksoz

vovalbania March 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E dini sa vjeç bën? Mira Konçi feston sot ditëlindjen, me kë “u arratis” këngëtarja në udhëtimin luksoz

Këngëtarja e njohur Mira Konçi, sot feston ditëlindjen. Ajo mbush 50-vjeç dhe çfarë do ta bëjë të paharrueshme këtë përvjetor për artisten është udhëtimi në Abu Dhabi.

Mira Konçi ka shkuar në këtë udhëtim lukzos me të bijën, Erën dhe një person të tretë që nuke kanë bërë të ditur në rrjetet sociale.

Kjo kuptohet nga biletat që Era Saraçi ka publikuar në InstaStory të cilat janë 3. Gjithashtu ajo ka uruar të ëmën të cilën e quan. “Mretëreshën e ditëlindjes.”

“Të adhuroj”, shkruan Era Saraçi, krah fotos së Mirës e cila duket si shoqja e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE