Luftën” e konsiderojmë të hapur! Butrint Imeri sulmon ashpër Luiz Ejllin

vovalbania March 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luftën” e konsiderojmë të hapur! Butrint Imeri sulmon ashpër Luiz Ejllin

Kiara Tito ka futur në “luftë” Luizin dhe Butrint Imerin, të paktën këstu lexohen veprimet e fundit të këngëtarit pas lidhjes që ish e dashura e tij ka krijuar brenda në shtëpi.

Butint Imeri ka ironizuar mbrëmjen e sotme “Luanin”, kafshën me të cilën shpesh Luizi krahason veten, ndërsa ka postuar foton e një fëmije me njëlodrër në dorë.

Kujtojmë që edhe vetë Kiara Tito e ka përmendur shpesh në fillim Butrintin, dhe u duk sikur situata mes tyre do të përmirësohej, por mes tyre hyri Luizi, i cili tashmë ka vendosur që si “Luan” që është mos e lëshojë më prenë t’i ikë nga dora.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE