Sabiani sqaron pse është kundra lidhjes me Kristin, Keisi shpërthen në lot

vovalbania March 06, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sabiani sqaron pse është kundra lidhjes me Kristin, Keisi shpërthen në lot

Sabiani ka nisur me këshillat për të bijën sapo është bërë pjesë e Big Brother. Në një bisedë me Keisin, ai i tha që do të mbështeste çdo vendim të saj, por në këtë histori ka diçka tjetër.

Nga ana tjetër, e bija ka shpërthyer në të qara në lidhje me situatën e krijuar mes saj, të atit dhe Kristit.

Pjesë nga biseda:

Sabiani: Kam qenë ndonjëherë kundra lidhjeve unë? Do gomarin ti? Ça do bëj unë?

Keisi: Nuk ka lidhje fare, nuk e kuptojnë këta ku është thelbi

Sabiani: Nuk kam pse t’ja sqaroj këtyre

Keisi: Nuk e kuptojnë fare

Sabiani: Edhe princin e Monakos të marrësh, babin do e kesh në krah, ajo është gjë që do ndodhi, janë gjëra të tjera që…

Keisi: I di, i di të gjitha, ti e di tipin tim.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE