Çfarë po ndodh me Big Brother Vip? Merret vendimi i papritur

vovalbania March 06, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTO/ Pa kaluar 24 orë nga hyrja në “Big Brother VIP”, banori i ri lahet nudo

Përditë e më shumë publiku është apasionuar pas Big Brother.

Edhe në sezonin e dytë, personazhet e lojës ia kanë dal që të fitojnë vëmendjen e të gjithëve, duke u shndërruar në kryefjalë për këdo. E duket se edhe këtë sezon, si vjet finalja do të shtyhet.

Ajo që Arbana tha puntatën e fundit, duket se ka qenë paralajmërimin për një shtyrje të natës finale. Vetë moderatorja u shpreh se me hyrjen e 6 lojtarëve të rinj, loja sapo kishte filluar dhe duhen ende shumë kohë për të shkuar drejt fundit.

Dhe në fakt, mesa mësohet, përfundimi do të shtyhet për në mes të majit, duke kaluar kështu 100 ditëshin që duhet të zgjaste loja. Sipas burime, finalja do të jetë në mes të majit, e deri atëherë me gjasa në lojë do të futen edhe personazhe të tjerë për t’u bërë pjesë e lojës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE