Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me Dj e saj? Detaji që hedh dyshime të forta (FOTO)

vovalbania March 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me Dj e saj? Detaji që hedh dyshime të forta (FOTO)

Dafina Zeqiri dhe Dj i saj, Geek ishin ndër çiftet më të këndshme të shoëbizit shqiptar. Veç se ishin të pandarë si në përditshmëri, në punë dhe në koncerte, çifti kënaqnin ndjekësit me postimet e bukura dhe dedikimet speciale.

Por gjejeni çfarë. Gjithçka është zhdukur si me magji. Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe jo vetëm kaq, por ata kanë fshirë çdo kujtim të njëri-tjetrit.

I vetmi reagim i Dafinës është se këngëtarja ndihet “bosh” dhe këtë e ka treguar nëpërmjet një InstaStory, ndërohë që nuk ka asnjë reagim nga partneri i saj, ose me gjasë ish-partneri i saj.

 

  

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE