Videoja bën xhiron e rrjetit/ Jori bën banjo dielli pa të brendshme, ja reagimi epik i banorëve në shtëpinë e “BBVA”

vovalbania March 23, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Videoja bën xhiron e rrjetit/ Jori bën banjo dielli pa të brendshme, ja reagimi epik i banorëve në shtëpinë e “BBVA”

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj në shtëpi, për shkak të bukurisë dhe linjave trupore seksi.

Ditën e sotme, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident.

Ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi dhe ka treguar pjesët intime.

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE