U eleminua nga shtëpia e “BBVA”, Kiara publikon foton e rrallë, ka një mesazh për Luiz Ejllin

vovalbania March 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U eleminua nga shtëpia e “BBVA”, Kiara publikon foton e rrallë, ka një mesazh për Luiz Ejllin

Kiara publikon edhe një tjetër fotografi me Luizin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Ende nuk kanë kaluar 48 orë që kur Kiara është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Moderatorja shqiptare e ftuar dje në “Fan Club” u përlot kur pa klipin me momentet më të bukura brenda shtëpisë së bashku me Luizin.

Por, sot ajo ka publikuar sërish një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në krahët e këngëtarit shkodran.

U eleminua nga shtëpia e “BBVA”, Kiara publikon foton e

Fillimisht kjo fotografi është publikuar nga tezja e Kiarës, dhe më pas kjo e fundit e ka shpërdarë në Instagramin e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE