30 vite më parë, sot pretendon fitoren e ‘BBV 2’ dhe një ndër emrat më të komentuar, e gjeni dot për cilën bëhët fjalë (FOTO)

vovalbania March 28, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vendimi drastik që do të merret për çdo ofendim apo kërcënim tjetër në shtëpinë e Big Brother Vip

Ajo është një ndër banoret më të forta të “Big Brother VIP”, por padyshim edhe një ndër më simpatiket dhe joshëset e këtij edicioni.

Po flasim për Olta Gixharin. Në këtë foto e veshur nuse është pikërisht aktorja, 30 vite më parë kur ishte vetëm 8-vjeç. Sot Olta është nënë e një djali 2 vjeçar dhe jeta e saj zhvillohet jashtë vendit, në Spanjë.

Olta Gixhari është kthyer në një nga protagonistet e “Big Brother VIP”, ku finalja nuk pëfytyrohet më pa të. Ajo dhe gjithë publiku e shohin përballë Luizit në finale, por kush do të jetë fituesi mbetet të presim 6 majin.

30 vite më parë, sot pretendon fitoren e 'BBV 2' dhe

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE