Çfarë po kurdis Olta? Aktorja u bën “presion” vajzave dhe merr nismën kundër Luizit (VIDEO)

vovalbania March 31, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po kurdis Olta? Aktorja u bën “presion” vajzave dhe merr nismën kundër Luizit (VIDEO)

Që nga dalja e Kiarës, Luizi e ka injoruar totalisht Oltën. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktores.

Ditën e sotme, ajo e ka nisur me mision. Aktorja u ka folur vajzave pikërisht rreth Luizit.

Olta është shprehur se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26372 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE