‘Emocione të mëdha iu presin’/ Parashikimi i horoskopit për sot, iu presin sfida, veçanërisht beqarët…por mos u dorëzoni!

vovalbania April 01, 2023 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Horoskopi për ditën e sotme, këto janë shenjat me më shumë fat

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Dashuria është sërish protagonistja e jetës suaj dhe prisni takime të reja shumë interesante dhe pse jo, edhe dashuri me shikim të parë. Në punë ka ardhur koha për t’i vënë një gur të shkuarës. Ndryshimet përpara.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Të shtunën një stinë e rëndësishme për ndjenjat. Nga ata që mendojnë edhe të jetojnë bashkë apo të martohen. Në punë, favorizoni takimet dhe kontaktet me njerëz të rëndësishëm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Mos kini frikë të përballeni me fjalime që ju trembin. Është dita e përsosur për ta bërë atë! Nëse jeni beqarë, mos hiqni dorë nga takimet private apo të punës dhe mos i shtyni intervistat.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Shijoni dëshirën tuaj për mendjelehtësi. Nëse, nga ana tjetër, po kërkoni një lidhje të qëndrueshme, yjet do t’ju mbrojnë. Disa shqetësime të vogla në punë nuk duhet t’ju trembin. Jini më të kujdesshëm nëse ka të bëjë me shqetësime ligjore ose administrative.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Të shtunën mos u hidhni me kokë në një histori të re dashurie nëse nuk e keni vlerësuar me kujdes fillimisht. Në punë ruani qetësinë dhe mos lejoni që problemet që keni në shtëpi të ndikojnë tek ju.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Është koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët nëse gjërat shkojnë keq. Në punë mund të ketë ndonjë problem të vogël parash, bëni kujdes.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Dritë jeshile për emocionet në këtë ditë. Preferoni fundjavën, por kushtojini vëmendje dëshirës suaj të zakonshme për pavarësi. Në punë do jeni të detyruar të përballeni me diskutime por do gjeni një mënyrë për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Të shtunën më e keqja ka kaluar. Dashuria është përsëri më e fortë! Mos e ngarkoni veten me shumë punë dhe shfrytëzoni kohën e lirë për të bërë diçka që ju pëlqen.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Duhet të keni kujdes nga zemërimi i dashurisë që mund të shkaktojë nervozizëm në jetën bashkëshortore. Nga pikëpamja e punës ju jeni pak acarues, keni nevojë për stimuj të rinj, por tani për tani ju duhet ende pak durim. Rimbushni veten me pasionet tuaja krijuese!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Vlerësoni mirë historitë e reja të dashurisë dhe nëse ia vlejnë, vazhdoni. Emocione të mëdha ju presin këtë të diel! Në punë ata që sapo kanë nisur një projekt të ri kanë favorin e yjeve. Mund ta çoni përpara me entuziazëm dhe të merrni kënaqësi të madhe.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Të shtunën më në fund fillon një fazë më pozitive në dashuri. Për sa i përket punës, do të ketë të reja dhe surpriza për më të guximshmit. Gjithashtu përmirëson sektorin ekonomik.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Venusi takohet me Jupiterin në një bashkim të përsosur që u jep gëzim çifteve që e duan njëri-tjetrin. Lajme për më të rinjtë nga pikëpamja e punës. Intervistat janë të favorizuara. Ju mund të vazhdoni një projekt të bukur dhe të ndërtoni diçka të veçantë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47612 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE