Kush po ia ndërron mendjen këngëtares? Prej vitesh larg muzikës, Çiljeta Xhilaga bën ‘lëmsh’ rrjetin me vendimin e befasishëm

vovalbania April 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush po ia ndërron mendjen këngëtares? Prej vitesh larg muzikës, Çiljeta Xhilaga bën ‘lëmsh’ rrjetin me vendimin e befasishëm

Edhe pse këngëtarja Çiljeta Xhilaga prej kohësh është shkëputur nga muzika, duke u fokusuar familjes dhe bisnesit, gjithmonë di të mbajë lidhur pas vetes fansat.

Çiljeta pak kohë më parë nisi dhe një biznes të sajin, ku hapi një dyqan i cili ofronte shërbime të ndryshme estetike për femrat, e ndërsa së fundmi na ka befasuar të gjithëve me vendimin e saj.

Ajo ka vendosur që t’i rikthehet shkollës si student në Universitetin e Drejtësisë, në degën e Kriminologjisë, teksa pamjet i ka ndarë në “Instastory”.

Kush po ia ndërron mendjen këngëtares? Prej vitesh larg

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE