“Çfarë halli ke?”/ Robert Aliaj dhe Sabiani ‘përplasen’ live në mes të emisionit. Ja çfarë ndodhi mes tyre

vovalbania April 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Çfarë halli ke?”/ Robert Aliaj dhe Sabiani ‘përplasen’ live në mes të emisionit. Ja çfarë ndodhi mes tyre

Gjatë emisionit, dy moderatorët, Ronaldo Shakra dhe Erjola Doci i kanë telefonuar të dy njëkohësisht dhe pëmes një mikrofoni afër telefonave u dëgjua dhe biseda që bënë bashkë.

Robert Aliaj dhe Sabiani janë vënë në lojë, ku janë telefonuar të dy njëkohësisht duke shkaktuar kështu një ‘përplasje’ me njëri-tjetrin.

Gjatë bisedës ata nuk e njohën-njëri tjetrin dhe Roberti e pyet Sabianin se kush është, ndërkohë që ky i fundit i i përgjigjet se telefonatën e parë e ka marrë nga ai dhe kërkon gjithashtu të dijë se me kë po flet.

E teksa të dy po përpiëeshin të kuptonin se si e kanë marrë njëri-tjetrin, si përfundim e lanë se telefonata ishte gabimisht.

Dialogu mes tyre:

Sabiani: Po ti kush je se morët në këtë numër?

Robert Aliaj: Po ti merr në telefon dhe më pyet kush je ti?

Sabiani: Më ke marrë tek ky numri pak më parë.

Robert Aliaj: Nuk të kam marrë unë. Kur?

Sabiani: Tani sa i ke rënë para as një minutë.

Robert Aliaj: Po jo mo zotëri, unë zbrita nga lart poshtë, se kam pasur me vete fare telefonin. Nejse nuk e di çfarë halli ke, po nuk kuptova asnjë gjë.

Sabiani: Çfarë halli po thua ore?! Më ka rënë ky numri dhe prandaj të mora.

Robert Aliaj: Jo ndoshta do jetë dhe gabimi i rrjetit, nuk e di çfarë ka ndodhur.

Robert Aliaj: Ok, hajde kalofsh mirë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47106 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE