Olta Gixhari për Kiarën: Gërhima i duket melodi! Bëri gabimin më të madh që është futur

vovalbania April 08, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olta Gixhari për Kiarën: Gërhima i duket melodi! Bëri gabimin më të madh që është futur

Olta Gixhari mendon se rifutja e Kiarës në Big Brother është gabimi më i madh që ka bërë.

Këtë mendim e ka shprehur në emisionin “Më lër të flas” me Romeo dhe Donald Veshaj dhe mbështet batutën e Arbërit që gërhima është bërë melodi për të.

Olta Gixhari: Kiara ka bërë gabimin më të madh që është futur dhe perla është batuta e Arbërit që tha gërhima iu kthye në klarinetë, në melodi do thosha unë.  Kjo është fantastike.

Romeo Veshaj: Mendon dhe ti se rikthimi i Kiarës e ka bërë pak më arrogante duke marrë vesh se gjithë situatën që është jashtë që është shtuar dashuria për Luizin tek Kiara.

Olta Gixhari: Se di tani, po mjafton që gërhima është kthyer në melodi, për mua mjafton dhe ke thënë gjithçka.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47622 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE