Vivien dhe Getinjo të ndarë? Ish- banorja e BBV feston ditën e lindjes/ Merr urimin e veçantë nga personi i zemrës dhe bën ‘lëmsh’ rrjetin (FOTO)

vovalbania April 13, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vivien  dhe Getinjo të ndarë? Ish- banorja e BBV feston ditën e lindjes/ Merr urimin e veçantë nga personi i zemrës dhe bën ‘lëmsh’ rrjetin (FOTO)

Pas lajmeve për një ndarje të mundshme apo edhe një shtatzëni, lidhja mes Getinjos dhe Vivien vazhdon të jetë e fortë. Sot, Vivi feston 30-vjetorin e saj dhe i pari që e ka uruar publikisht ishte part Neri, Getinjo.

Me një foto të tortës së ditëlindjes, me qirinjtë me numrin 30, reperi i shkruan fjalët më romantike që kemi dëgjuar prej tij, t’i drejtohen një vajze.

“Më shumë jetë e lumturi së bashku zemra ime”- shkruan Geti krahas postimit, ku tregon se këtë ditë po e festojnë bashkë.

Vivien  dhe Getinjo të ndarë? Ish- banorja e BBV feston

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE