Kida dhe Dafina po paralajmërojnë bashkëpunim? (VIDEO)

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kida dhe Dafina po paralajmërojnë bashkëpunim? (VIDEO)

Me sa duket kemi të reja nga Kida dhe Dafina Zeqiri.

Artistet kanë realizuar një video duke vallëzuar bashkë, por ajo që bie në sy është studioja prapa ku punon Dafina.

Një duet mes tyre është përfolur shpesh dhe me sa duket erdhi koha!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE