“Njerëz të rëndomtë, mediokër që diskutojnë në një lokal periferie…”, Arjan Konomi kritikoi ashpër Zhaklinën dhe Arbrin, opinionistit i ndodh e papritura (FOTO)

vovalbania April 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Njerëz të rëndomtë, mediokër që diskutojnë në një lokal periferie…”, Arjan Konomi kritikoi ashpër Zhaklinën dhe Arbrin, opinionistit i ndodh e papritura (FOTO)

Opinionisti i njohur Arjan Konomi së fundmi ka qenë në vëmendje me kritikat që ka pasur kundrejt opinionistëve të Big Brother VIP. Ai i ka konsideruar Arbër Hajdarin dhe Zhaklinë Lekatarin si opinonistë të diskutimit me nivel të ulët mediokër.

“Tek i dëgjoja mu duk sikur po shikoja njerëz të rëndomtë, mediokër që diskutojnë në një lokal periferie dhe japin e marrin, thonë e stërthonë, e kthejnë e debatojnë në mënyrën më vulgare në një spektakël që imagjo se sa shije të hidhur që të lë”, shprehej ai në rrjetet e tij sociale.

Gjatë fundjavës ka nisur të qarkullojë një informacion mbi shkëputjen e kontratës së punës së Konomit me televizionin Top Channel. Zëra pranë opinionistit spekulojnë që arsye janë saktësisht deklaratat e bëra për dy kolegët e tij.

Prej disa javësh, Konomi mungon në “Përputhen” në rolin që e ka nga viti 2020 teksa sot ka marrë rrugë drejt Suedisë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE