“Publikohen mesazhet”/ E lidhur me Butrint Imerin? Ish-banorja habit me përgjigjen epike

vovalbania April 23, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Publikohen mesazhet”/ E lidhur me Butrint Imerin? Ish-banorja habit me përgjigjen epike

E ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, tek E Diell ka qenë Tea Trifoni, ish-banore e Big Brother.

Sipas dy moderatorëve të kësaj rubrike Ronaldo Sharka dhe Erjola Doçi kanë ardhur shumë mesazhe në faqen zyrtare të “Mos i bjer me top” në Tik Tok, ku fansat thonë që e kanë parë Tean të takohet me Butrint Imerin.

Tea Trifoni: Hera e parë që unë e dëgjoj këtë, unë Butrintin nuk e kam takuar kurrë, nuk e kam parë kurrë, as në koncerte nuk e kam parë ndonjëherë live dhe nuk e di si doli kjo. Edhe unë jam shumë kurioze ta shoh këtë videon që paska ky personi, por nuk ekziston.

Ronaldo Sharka: Ai ka thënë që së shpejti do e sigurojë videon.

Tea Trifoni: E presim. Nuk e kam takuar kurrë, nuk e njoh.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE