Tmerr/ Dy gra përleshen në bord, thyhet gjatë fluturimit dritarja e avionit (VIDEO)

vovalbania April 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tmerr/ Dy gra përleshen në bord, thyhet gjatë fluturimit dritarja e avionit (VIDEO)

Një incident i pazakontë ka ndodhur në linjën e një avioni me pasagjerë që ishte duke fluturuar nga Cairns në Darëin, nëpërmjet ishullit Goote Eylandt në Gjirin e Carpentaria. Pas një sherri në avion mes pasagjerëve, dritarja e avionit në fluturim është thyer. Ngjarja ka ndodhur të enjten mbrëma dhe rezultoi në dy ulje emergjente.   Siç shihet edhe nga pamjet më poshtë dy gratë debatojën dhe më pas fillojnë të sulmojnë njëra-tjetrën. Në një moment kapet teksa një nga pasgajerët që ishte ulur merr një shishe ujë për të goditur njërën prej grave.

Kur avioni u ul, një grua u akuzua për sulm, sjellje të pahijshme në avion dhe mosrespektim të udhëzimeve të sigurisë nga ekuipazhi i kabinës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE