Sulmoi Luizin dhe Kiarën/ Fansat marrin hak ndaj Zhaklinës, opinionistja shfaqet e ‘shkatërruar’, mbërrin dhe policia(PAMJET)

vovalbania April 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zhaklina, bullizimi dhe të mbrosh gratë nuk do të thotë të urresh burrat

Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE