Mesa duket, sapo zbuluam ‘fiksimin’ e Loredanës!

vovalbania August 10, 2022 87 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mesa duket, sapo zbuluam ‘fiksimin’ e Loredanës!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, artistja ka postuar në Instastory një ‘copëz’ nga shtëpia e saj dhe vetëm një foto na ka zbuluar shumë. Mesa duket, bukuroshja paska një ‘fiksim’ me atletet, ku jo vetëm na ka treguar se ka shumë të tilla, por i ka të renditura me një kujdes shumë të madh.

Loredana është një nga reperet femra më të klikuara në YouTube dhe është e listuar e 7 nga të gjitha reperet në botë me 0.88 bilion klikime.

Reperja dallohet shumë për veçantinë në stlin e saj dhe shpesh na ka treguar se ka qejf të eksperimentojë. Vetëm pak më parë me një postim, bukuroshja na ka treguar një tjetër version të sajin, ku shfaqet me flokë portokalli.

Loredana ka postuar në ‘Instastory’ një ‘Ask’ për t’ju përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, ku një ndër tyre ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi i ka dhënë fund aludimeve të shumta lidhur me marrëdhënien e saj me ish partnerin dhe babain e vajzës së saj, Mozzik-un.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19362 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE