” Jemi fiks si vjet, mbante tërë kohën anën e…”/ Luizi shpërthen ndaj opinionistëve të BBV dhe ja thotë në sy Kristit

vovalbania April 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fansat ia arrijnë qëllimit! Luizi shikon rekordet që ka thyer në rrjetet sociale, mbetet i shokuar

Mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë nisur duke komentuar opinionistët e “Big Brother VIP”.

Luiz Ejlli është i mendimit se ata duhet që të jenë të ftohte në opinionet e tyre, por sipas tij, një gjë e tillë nuk ndodh gjithmonë.

Madje ai riktheu në vëmendje edhe opinionisten e edicionit të parë të BB VIP, ku sipas këngëtarit, ajo ka mbajtur gjatë gjithë kohës anën e një banori.

“Jena fiks si vjet. Vjet ka qenë një opinionist X person, nuk po jap emër që ka mbajtur anën e një banori, gjithë kohës”, tha Luizi.

Teksa Krist Aliaj tha se nuk e di, Ejlli shtoi: “Ta them unë, Balina Donaldit, ka mbajtur anën e Donaldit”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47625 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE