FOTO/ Zbulohet velloja që Kiara do të veshë në dasmën me Luizin? Çfarë pritet në finalen e BBV

vovalbania May 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTO/ Zbulohet velloja që Kiara do të veshë në dasmën me Luizin? Çfarë pritet në finalen e BBV

Na ndajnë vetëm 4 ditë nga finalja e madhe e Big Brother VIP dhe mund të themi pa frikë se kryefjalë e këtij programi ka qenë Luizi dhe Kiara.

Teksa është përfolur në median online për një damsë të mundshme mes çiftit në finale e madhe të programit më të ndjekur ndonjëherë në Shqipëri, ende nuk është konfirmuar asgjë.

Por, prisni pak…

Nga postimi i shoqes së Kiarës, Xheni Karamani në instastory-in e saj por dhe nga një influencuese mode si Ina Cela kanë lindur dyshimet e para.

Dyshja e vajzave kanë postur në story vellon e një nuseje, pikërisht e njëjta teksa duken te ekzaltuara.

Nuk dihet nëse kjo është velloja që Kiara do të veshë në dasmën e saj, apo vetëm një rastësi e çuditshme, ama as në këtë situatë nuk mungojnë aludimet.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni finale e madhe të Big Brother VIP 2 për të konfirmuar gjithë dyshimet por edhe për surpriza të tjera.

FOTO/ Zbulohet velloja që Kiara do të veshë në dasmën me Luizin? Çfarë pritet në finalen e BBV

FOTO/ Zbulohet velloja që Kiara do të veshë në dasmën me Luizin? Çfarë pritet në finalen e BBV

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE