Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja në krizë, ja me sa do të shiten euro dhe dollari sot

vovalbania May 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja në krizë, ja me sa do të shiten euro dhe dollari sot

Sot, më 3 maj 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 101.9 lekë.

Euro blihet me 110.9  lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 125.3 lekë dhe shitet me 126.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112 lekë, ndërsa në shitje me 113 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.7 lekë dhe në shitje me 75.7 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja në krizë, ja me sa do të

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE