37 mijë euro? Ky është çmimi zyrtar i fustanit të Arbana Osmanit sonte (FOTO)

vovalbania May 06, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
37 mijë euro? Ky është çmimi zyrtar i fustanit të Arbana Osmanit sonte (FOTO)

Prezantuesja e Big Brother VIP Albania, Arbana Osmani është komentuar disa herë në rrjet për fustanet e saj të shtrenjta gjatë prezantimeve televizive.

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se në finale “e zonja e shtëpisë” do të mirëpresë shqiptarët e veshur me një veshje që kushton 37 mijë euro. Ky ljam nuk u mohua nga Eduarti kur iu vu përballë, por nuk paska qenë i vërtetë.

Fustani që Arbana mban sonte veshur kushton 1970 euro dhe është nga Alexandre Vauthier. Por duket se modertorja nuk është “lodhur” dhe aq për të përzgjedhur fustanin e natës së sotme, pasi ai është i njëjtë me një nga fustanet që ka veshur disa Prime më parë, ku ndryshon vetëm ngjyra.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE