Butrinti vazhdon të kërkojë vëmendje pas martesës së Luizit dhe Kiarës, ja postimi i fundit i këngëtarit

vovalbania May 10, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Butrinti vazhdon të kërkojë vëmendje pas martesës së Luizit dhe Kiarës, ja postimi i fundit i këngëtarit

Dy ish banorët e “BBVA”, Luizi dhe Kiara, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Në anën tjetër, Butrinti ishte në lidhje me Kiarën vite më parë.

E madje ai e kishte mbështetur në fillim e rrugëtimit të saj në “BBVA”, teksa edhe e kishte postuar në ‘Instagramin’ e saj.

Qysh nga atëherë secili veprim i tij, merrej si dedikim për moderatore.

Së fundi, ai ka nisur pushimet në Meksikë.

Këngëtari ka postuar një vajzë teksa shihet ajo duket kërcyer me këngën e tij të fundit.

Nuk dihet pse, por këngëtari qysh kur Kiara krijoi lidhjen me Luizin bën veprime të çuditshme për të marrë vëmendje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE