Videoja bëhet virale në rrjet/ Zbulohet momenti epik në dasmën e Luizit dhe Kiarës

vovalbania May 11, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Krizë në çift? Luizi i jep fund zërave, shfaqet në shtëpinë e Kiara Titos (FOTO)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u martuan në natën finale të BBV, por ndjekësve nuk i ka shpëtuar momenti epik ndaj dy protagonistëve kryesor të dasmës.

Në momentin që çifti shkëmbejnë puthjen pas celebrimit, dëgjohet Luizi t’i thoj Kiarës: Boll më puthe se kemi familjarë

Kaq kanë dashur fansat e çiftit dhe kanë shpërthyer në video virale humoristike.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47619 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE