Luizi dhe Kiara thyen rekord live në Instagram, vjen reagimi i papritur i Butrint Imerit (FOTO)

vovalbania May 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi dhe Kiara thyen rekord live në Instagram, vjen reagimi i papritur i Butrint Imerit (FOTO)

Luiz Ejlli ka hyrë live në Instagram mbrëmjen e djeshme teksa ndodhej për darkë me Kiarën. Por fituesi i Big Brother VIP 2 theu rekord pasi brenda 5 minutave 100 mijë njerëz hynë të ndiqnin videon e tij live.

Për t’i shpërblyer ata që po e ndiqnin, Luizi puthi disa herë Kiarën duke treguar kështu edhe dashurinë e madhe për të.

Pas Luizit, edhe Butrint Imeri ka publikuar rekordin e tij. Këngëtari ka hedhur një Instastory ku tregon se kënga e tij “Dujem” ka arritur 100 milion shikime në Yotube duke thyer një rekord më këngën e tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE