Përfundon pjesa e parë e derbit mes Tiranës dhe Partizanit

vovalbania May 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Përfundon pjesa e parë e derbit mes Tiranës dhe Partizanit

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë mes Tiranës dhe Partizanit në derbin Kryqytetit.

Loja në përgjithësi ka qënë e barabartë për të dyja e ekipet me Partizanin që ishte pranë golit Maguet jep nje pasim perfekt per Da Silven, por braziliani “fal” Tiranen me porten e boshatisur.

Në fund të pjesë së parë te Tirana ka pretendime per penallti te prekjes se topit me dore ne zone, por Cjapi e gjykon te pavullnetshem.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE