Luizi zbulon pse u mbyll Instagrami dhe ka një premtim për të gjithë

vovalbania May 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi zbulon pse u mbyll Instagrami dhe ka një premtim për të gjithë

Dy ditë më parë, gjatë mësnatës, profili i Luiz Ejllit u zhduk nga Instagrami. Duke qenë se kjo ishte e disata herë që profilet e tij hasen me probleme të tilla, fansat e këngëtarit duket se u shqetësuan.

Ditën e djeshme profili i tij u hap sërish, por reagimi i parë i Luizit erdhi pak caste më parë.

Përmes një videoje në Instastory, Luizi ju kërkon mbështetësve të tij të mos shqetësohen, pasi mbyllja e Instagramit erdhi si pasojë e ngarkesës. Në përfundim ai shprehet se tani gjithcka është në rregull dhe nuk rrezikon më mbylljen e profilit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE