Gazetari zbulon detaje nga filmi: Çifti i momentit nuk janë Luiz-Kiara, por Luiz-Olta

vovalbania May 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Gazetari zbulon detaje nga filmi: Çifti i momentit nuk janë Luiz-Kiara, por Luiz-Olta

Gazetari Blendi Salaj, ka zbuluar ditën e sotme në emisionin Wake Up detaje të reja nga filmi ku Luizi dhe Olta do të luajnë si protagonistë në një film.

Ai tha se dyshja luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz Kiara, por mund të jetë Luiz Olta.

Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”, tha ai.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE