Ky është shqiptari që vrau ish-gruan në Gjermani, e goditi disa herë me thikë në parking

vovalbania May 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ky është shqiptari që vrau ish-gruan në Gjermani, e goditi disa herë me thikë në parking

Besmir Ademi nga komuna e Mitrovicës është i dyshuari për vrasjen e ish-gruas së tij Jetmira Beka. Sipas familjarit të viktimës, i dyshuari vazhdimisht kishte ushtruar dhunë ndaj saj.

Jetmira Beka, 28 vjeç, u vra nga ish-burri i saj, të shtunën në një parking në Aachen të Gjermanisë. Ai e ka goditur disa here me thike. Lidhur me rastin tragjik, ka folur Xh.B., familjar i viktimës.

Ky është shqiptari që vrau ish-gruan në Gjermani, e goditi

Xh.B., deklaroi se 28-vjeçarja kohët e fundit ishte ndarë me burrin e saj 37-vjeç dhe se i njëjti vazhdimisht kishte ushtruar dhunë ndaj saj.

Në momentin e tragjedisë, ai tha se viktima kishe qenë me motrën e saj e cila po ashtu është plagosur me thikë në dorë nga i dyshuari. Ai deklaron se krimi ndodhi në sytë e motrës 18-vjeçe.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47093 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE