Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

vovalbania May 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Shtëpia e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar.

“Po është djegur po kemi kemi shpëtuar mirë, njerëzit janë mirë”, tha Abazi për Express.

I pyetur se cili mund të jetë shkaku i shpërthimit të zjarrit, ai u përgjigj “si duket rryma”.

Ai tha se në vendngjarje ka qenë e pranishme edhe Policia e Kosovës, ndërsa në momentet kritike tha se në banesë ka qenë djali i tyre së bashku me partneren.

Këngëtari nuk dha detaje nëse bëhet fjalë për dëme të mëdha materiale.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47106 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE