“Kam një jetë që po të kërkoj”, Luizi thyen rekord me këngën e re

vovalbania June 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Kam një jetë që po të kërkoj”, Luizi thyen rekord me këngën e re

Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij më të fundit, “Përjetësisht“ ku duket se është një dedikim tjetër për Kiarën.

Ka pak minuta që është publikuar dhe fansat kanë shprehur mbështetjen dhe pëlqimin e madh për këngën.

Në vetëm 6 minuta kënga numëronte 21 mijë shikime dhe 6.4 mijë pëlqime.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47132 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE