Pas Kiarës, edhe Mozzik njofton se nuk do të jetë në koncertin e Luizit në SHBA. Ja arsyeja

vovalbania June 06, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas Kiarës, edhe Mozzik njofton se nuk do të jetë në koncertin e Luizit në SHBA. Ja arsyeja

Artisti i njohur Mozzik nuk do të marrë pjesë në koncertet e njoftuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të performojë edhe këngëtari Luiz Ejlli.

Me anë të një njoftimi në rrjetet sociale, Mozzik ka bërë me dije se shkak për këtë vendim është bërë fakti se nuk ka mundur të pajiset me vizë për të udhëtuar drejt SHBA-ve.

“Njoftoj gjithë fansat që jetojnë në Amerikë, që unë nuk do jem prezent në asnjërin koncert që janë paraparë. Arsyeja është që nuk patëm fatin dhe kohën të pajisemi me vizë pune ashtu si thonë rregullat amerikane”, shkruan ai.

Më herët faqja që organizon turin e artistëve në SHBA, hoqi edhe emrin e Kiarës nga lista e të ftuarve specialë. Fansat kanë aluduar se edhe moderatores i është refuzuar viza.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47612 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE