A ishte i ftuar tek dasma e Arbanës? Luizi sqaron të vërtetën për Vip Magazine

vovalbania June 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A ishte i ftuar tek dasma e Arbanës? Luizi sqaron të vërtetën për Vip Magazine

Ditën e sotme u martua Arbana dhe Eduarti, një dasmë e zhvilluar në Toskana të Italisë.

Në një video të Luizit të publikuar tek Vip Magazine, një fanse ka pretenduar se ai nuk ka qenë i ftuar në dasëm.

Por për këtë ka reaguar vetë Luizi, duke replikuar me personin në fjalë në Vip-Magazine.al

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47621 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE